• مشهد - كيلومتر 90بزرگراه آسيايي مشهد - قوچان ، شهرک خوشه صنعتی نانو سرام
  • Sahandasak.sarioseyri@gmail.com
  • 051-38479934

شرکت سهند آساک

درباره ما

در باره ما

واحد فرآوری مواد معدنی سهند آساک ، بیش از دو دهه سابقه فعالیت در امر فرآوری مواد معدنی و تولید پودرهای میکرونیزه را دارد .

استفاده از متخصصین مجرب و کارآزموده در بخش های مختلف تولیدی ، تجهیزات فوق مدرن تحقیقاتی و آزمایشگاهی ، خطوط تولیدی با تکنولوژی روز و بهره گیری از معادن منحصر به فرد در سراسر کشور ، فن آوری ، آماده سازی و جداسازی مواد مصرفی گروه کانی های غیر فلزی با تکیه بر علم و پژوهش ، تجربه و تخصص و تکنولوژی مدرن تولیدی و پژوهشی ، این مجموعه را به مجموعه ای استثنایی در خاورمیانه مبدل نموده است که قادر به خالص سازی ، دانه بندی و تهیه پودرهای میکرونیزه تا اندازه 1 میکرومتر و با ظرفیت بیش از 200.000 تن درسال مورد استفاده در صنایع مختلف کشور و مطابق با نیاز مشتریان می باشد .

با کاهش ذخایر معدنی پر عیار ، اکتشاف و بهره برداری از کانسارهای بزرگ با مینرال های مخلوط ، ضرورت پیدا می کند ؛ به موازات آن ، اهمیت گسترش زمینه های تحقیقاتی در امر کانه آرائی و روش های فرآوری مواد معدنی به روش هایی مثل فلوتاسیون برای جواب گوئی به نیازهای صنعتی اهمیت پیدا می کند ، لذا موسسه تحقیقاتی پرطاووس در کنار شرکت سهند آساک با بکارگیری جدیدترین ابزار تحقیقاتی در زمینه مهندسی مواد از جمله انواع میکروسکوپ های الکترونی دستگاه پراش لیزر جهت اندازه گیری توزیع اندازه ذرات ، آنالیزهای شیمیایی ، اکسیدی و مینراتی و ... وظیفه کنترل کیفیت دقیق و شبانه روزی محصولات تولیدی مجموعه و بررسی انجام آزمایشات مختلف برروی مواد معدنی از معادن جدید و روش های مختلف کانه آرائی برروی نمونه های جدید در کنار خطوط تولیدی را بر عهده دارد .

خطوط تولید :

خطوط تولیدی شرکت در حال حاضر مجهز به دستگاه های بسیار پیشرفته از جمله آسیاب گلوله ای  (Super Orion Ball mill) و آسیاب های پرانرژی از نوع (Max mill و Jet mill ) و خطوط شستشو و فلوتاسیون می باشد .

  • کنترل کیفیت دقیق مواد اولیه ورودی و فرآوری شده در کارخانه با اتکاء به جدیدترین تجهیزات مورد نیاز
  • ذخیره سازی در تناژ بالا جهت یک دست سازی مواد اولیه قبل از ورود به فرآیند فرآوری
  • استفاده از مگنت های قوی و پیشرفته در مراحل مختلف سنگ شکن مواد اولیه (High intensity Magnetic separators)
  • استفاده از پوشش های مقاوم در برابر خورندگی از جنس آلومینا و کاربید تنگستن در جداره آسیاب و کلیه مسیرهای تولید پودر میکرونیزه

" از عواملی هستند که نتیجه آن تولید پودرهای میکرونیزه با بهترین کیفیت مورد استفاده در صنایع مختلف می باشد "

با عضویت در پایگاه سهند آساک ، ازآخرین اخبار و نوآوری های سرامیک مطلع خواهید بود!!

کلیک کنید